SKU: VAM2292536L70F32BCX
Amani Forged Vamos Original 22×9 112/114.3 +32 Silver
Amani Forged Wheel – 22″ x 9″
Availability: 2 in stock
SKU: VAM2292536L70F32BCX Categories: , Tags: , , , ,
Amani Forged Vamos Original wheel features size 22" x 9", Brushed Silver Silver finish, 5×112/5×114.3 bolt pattern, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Brushed Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×112/5×114.3
  • Offset: +32mm