SKU: REA229253370F32BCX
Amani Forged R.E.A.L. Original 22×9 112/120 +32 Silver
Amani Forged Wheel – 22″ x 9″
Availability: 2 in stock
SKU: REA229253370F32BCX Categories: , Tags: , , , ,
Amani Forged R.E.A.L. Original wheel features size 22" x 9", Brushed Silver Silver finish, 5×112/5×120 bolt pattern, +32mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 22" x 9"
  • Finish: Brushed Silver Silver
  • Bolt Pattern: 5×112/5×120
  • Offset: +32mm