SKU: 229F208258110GBM
XF Off-Road XF-229 Dually 20×8.25 8×165.1 +110 Black
Black, Gloss XF Off-Road XF-229 Dually wheels. ET110
Availability: 50 in stock
SKU: 229F208258110GBM Categories: , Tag:
XF Off-Road XF-229 Dually wheel features size 20" x 8.25", Black, Gloss Black / Milled finish, 8×165.1 bolt pattern, +110mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 8.25"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +110mm