SKU: XD001275817142
XD Series Inner Rear Dually 20×7.5 8×165.1 +142 Black
Black, Satin XD Series Inner Rear Dually wheels. ET142
Availability: 8 in stock
SKU: XD001275817142 Categories: , Tag:
XD Series Inner Rear Dually wheel features size 20" x 7.5", Black, Satin Black finish, 8×165.1 bolt pattern, +142mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 7.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +142mm