SKU: S10409065P29
WELD Ventura S104 20×9 5×114.3 +29 Black
Black, Gloss WELD Ventura wheels. ET29
Availability: 15 in stock
SKU: S10409065P29 Categories: , Tag:
WELD Ventura S104 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +29mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +29mm