SKU: S10402062P50
WELD Ventura S104 20×12 5×120.65 +50 Black
Black, Gloss WELD Ventura wheels. ET50
Availability: 8 in stock
SKU: S10402062P50 Categories: , Tag:
WELD Ventura S104 wheel features size 20" x 12", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 5×120.65 bolt pattern, +50mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 12"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +50mm