SKU: S15582063P55
WELD Ventura Drag S155 18×12 5×120.65 +55 Black
Black, Gloss WELD Ventura Drag wheels. ET55
Availability: 2 in stock
SKU: S15582063P55 Categories: , Tag:
WELD Ventura Drag S155 wheel features size 18" x 12", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 5×120.65 bolt pattern, +55mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 12"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +55mm