SKU: S15609581P35
WELD Ventura 6 Drag S156 20×9.5 6×127 +35 Black
Black, Gloss WELD Ventura 6 Drag wheels. ET35
Availability: 10 in stock
SKU: S15609581P35 Categories: , Tag:
WELD Ventura 6 Drag S156 wheel features size 20" x 9.5", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 6×127 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 6×127
  • Offset: +35mm