SKU: S15607089P13
WELD Ventura 6 Drag S156 20×7 6×135 +13 Black
Black, Gloss WELD Ventura 6 Drag wheels. ET13
Out of stock
SKU: S15607089P13 Categories: , Tag:
WELD Ventura 6 Drag S156 wheel features size 20" x 7", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 6×135 bolt pattern, +13mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 7"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +13mm