SKU: S15677081P10
WELD Ventura 6 Drag S156 17×7 6×127 +10 Black
Black, Gloss WELD Ventura 6 Drag wheels. ET10
Availability: 40 in stock
SKU: S15677081P10 Categories: , Tag:
WELD Ventura 6 Drag S156 wheel features size 17" x 7", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 6×127 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 7"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 6×127
  • Offset: +10mm