SKU: S90780067P30
WELD Laguna Beadlock S907 18×10 5×114.3 +30 Black
Black, Gloss WELD Laguna Beadlock wheels. ET30
Availability: 2 in stock
SKU: S90780067P30 Categories: , Tags: , , ,
WELD Laguna Beadlock S907 wheel features size 18" x 10", Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip finish, 5×114.3 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 10"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled-Diamond Cut Lip
  • Bolt Pattern: 5×114.3
  • Offset: +30mm