SKU: S15307089P13
WELD Laguna 6 Drag S153 20×7 6×135 +13 Black
Black, Gloss WELD Laguna 6 Drag wheels. ET13
Availability: 46 in stock
SKU: S15307089P13 Categories: , Tag:
WELD Laguna 6 Drag S153 wheel features size 20" x 7", Black, Gloss Black / Milled finish, 6×135 bolt pattern, +13mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 7"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +13mm