SKU: S11379062P45
WELD Belmont S113 17×9 5×120.65 +45 Black
Black, Gloss WELD Belmont wheels. ET45
Availability: 7 in stock
SKU: S11379062P45 Categories: , Tags: , , ,
WELD Belmont S113 wheel features size 17" x 9", Black, Gloss Black / Milled finish, 5×120.65 bolt pattern, +45mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled
  • Bolt Pattern: 5×120.65
  • Offset: +45mm