SKU: SW60-7612B42
Vision SW60 17×6.5 5×120 +42 Black
Vision Wheel – 17″ x 6.5″
Availability: 349 in stock
SKU: SW60-7612B42 Categories: , Tag:
Vision SW60 wheel features size 17" x 6.5", Black, Gloss Black finish, 5×120 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 6.5"
  • Finish: Black, Gloss Black
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +42mm