SKU: 9042V7884C30
Vision 9042 17×8 6×139.7 +30 Chrome
Vision Wheel – 17″ x 8″
Availability: 4 in stock
SKU: 9042V7884C30 Categories: , Tags: , , ,
Vision 9042 wheel features size 17" x 8", Chrome finish, 6×139.7 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +30mm