SKU: 81A-9770M0
Vision 81A 19.5×7.5 8×170 Silver
Machined Vision 81A wheels.
Availability: 24 in stock
SKU: 81A-9770M0 Categories: , Tag:
Vision 81A wheel features size 19.5" x 7.5", Machined finish, 8×170 bolt pattern, +0mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 19.5" x 7.5"
  • Finish: Machined
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +0mm
  • Center Bore: 125.2
  • Load Rating: 4500
Offset
SKU 81A-9770M0
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Vision 81A 19.5×7.5 8×170 Silver”