SKU: 56-2981SB12
Vision 56 20×9 8×165.1 +12 Black
Black, Satin Vision 56 wheels. ET12
Availability: 61 in stock
SKU: 56-2981SB12 Categories: , Tags: ,
Vision 56 wheel features size 20" x 9", Black, Satin Black finish, 8×165.1 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +12mm