SKU: 531-5834P27
Vision 531 15×8 4×108/4×107.95 +27 Polished
Polished Vision 531 wheels. ET27
Availability: 36 in stock
SKU: 531-5834P27 Categories: , Tags: , , ,
Vision 531 wheel features size 15" x 8", Polished finish, 4×108/4×107.95 bolt pattern, +27mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 8"
  • Finish: Polished
  • Bolt Pattern: 4×108/4×107.95
  • Offset: +27mm