SKU: 521H5734B20
Vision 521 15×7 4×108/4×107.95 +20 Black
Black, Gloss Vision 521 wheels. ET20
Availability: 6 in stock
SKU: 521H5734B20 Categories: , Tags: , , ,
Vision 521 wheel features size 15" x 7", Black, Gloss Black / Machined Lip finish, 4×108/4×107.95 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 15" x 7"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Lip
  • Bolt Pattern: 4×108/4×107.95
  • Offset: +20mm