SKU: 478-8813GBBRL35
Vision 478 18×8.5 5×100/5×115 +35 Black
Black, Gloss Vision 478 wheels. ET35
Availability: 7 in stock
SKU: 478-8813GBBRL35 Categories: , Tags: ,
Vision 478 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black / Brushed Lip finish, 5×100/5×115 bolt pattern, +35mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Brushed Lip
  • Bolt Pattern: 5×100/5×115
  • Offset: +35mm