SKU: 476-2936GMMF30
Vision 476 20×9 6×135 +30 Gray
Vision Wheel – 20″ x 9″
Availability: 28 in stock
SKU: 476-2936GMMF30 Categories: , Tags: ,
Vision 476 wheel features size 20" x 9", Gunmetal / Machined Face Gunmetal / Machined Face finish, 6×135 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Gunmetal / Machined Face Gunmetal / Machined Face
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +30mm