SKU: 472V2924C30
Vision 472 20×9 6×132 +30 Chrome
Vision Wheel – 20″ x 9″
Availability: 22 in stock
SKU: 472V2924C30 Categories: , Tags: , , ,
Vision 472 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, 6×132 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 6×132
  • Offset: +30mm