SKU: 472V2912C30
Vision 472 20×9 5×120 +30 Chrome
Vision Wheel – 20″ x 9″
Availability: 25 in stock
SKU: 472V2912C30 Categories: , Tags: , , ,
Vision 472 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, 5×120 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +30mm