SKU: 472V2912GBMF30
Vision 472 20×9 5×120 +30 Black
Vision Wheel – 20″ x 9″
Availability: 32 in stock
SKU: 472V2912GBMF30 Categories: , Tags: , , ,
Vision 472 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×120 bolt pattern, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×120
  • Offset: +30mm