SKU: 469-6790SB34
Vision 469 16×7.5 5×115 +34 Black
Black, Satin Vision 469 wheels. ET34
Availability: 75 in stock
SKU: 469-6790SB34 Categories: , Tags: ,
Vision 469 wheel features size 16" x 7.5", Black, Satin Black finish, 5×115 bolt pattern, +34mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7.5"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×115
  • Offset: +34mm