SKU: 426H8868HS20
Vision 426 18×8 5×110 +20 Silver
Vision 426 wheels. ET20
Availability: 28 in stock
SKU: 426H8868HS20 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 18" x 8", Hyper Silver Hyper Silver finish, 5×110 bolt pattern, +20mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8"
  • Finish: Hyper Silver Hyper Silver
  • Bolt Pattern: 5×110
  • Offset: +20mm