SKU: 426H6701MB42
Vision 426 16×7 4×100 +42 Black
Black, Matte Vision 426 wheels. ET42
Availability: 34 in stock
SKU: 426H6701MB42 Categories: , Tags: ,
Vision 426 wheel features size 16" x 7", Black, Matte Black finish, 4×100 bolt pattern, +42mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 16" x 7"
  • Finish: Black, Matte Black
  • Bolt Pattern: 4×100
  • Offset: +42mm