SKU: 415-2970C12
Vision 415 20×9 8×170 +12 Chrome
Chrome Vision 415 wheels. ET12
Availability: 6 in stock
SKU: 415-2970C12 Categories: , Tags: ,
Vision 415 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, 8×170 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +12mm