SKU: 415-2970SB12
Vision 415 20×9 8×170 +12 Black
Black, Satin Vision 415 wheels. ET12
Availability: 3 in stock
SKU: 415-2970SB12 Categories: , Tags: ,
Vision 415 wheel features size 20" x 9", Black, Satin Black finish, 8×170 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 8×170
  • Offset: +12mm