SKU: 413-8887GBMF18
Vision 413 18×8.5 8×180 +18 Black
Black, Gloss Vision 413 wheels. ET18
Availability: 43 in stock
SKU: 413-8887GBMF18 Categories: , Tags: ,
Vision 413 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 8×180 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 8×180
  • Offset: +18mm