SKU: 412-2981ABL12
Vision 412 20×9 8×165.1 +12 Gray
Vision 412 wheels. ET12
Availability: 4 in stock
SKU: 412-2981ABL12 Categories: , Tags: ,
Vision 412 wheel features size 20" x 9", Anthracite / Satin Black Lip finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Anthracite / Satin Black Lip
  • Offset: +12mm