SKU: 412-8973SB12
Vision 412 18×9 5×127 +12 Black
Black, Satin Vision 412 wheels. ET12
Availability: 25 in stock
SKU: 412-8973SB12 Categories: , Tags: ,
Vision 412 wheel features size 18" x 9", Black, Satin Black finish, 5×127 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +12mm