SKU: 409-8987MMF12
Vision 409 18×9 8×180 +12 Silver
Machined, Silver Vision 409 wheels. ET12
Availability: 26 in stock
SKU: 409-8987MMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 409 wheel features size 18" x 9", Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap finish, 8×180 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap
  • Bolt Pattern: 8×180
  • Offset: +12mm