SKU: 409-8850MMF10
Vision 409 18×8.5 5×150 +10 Silver
Machined, Silver Vision 409 wheels. ET10
Availability: 31 in stock
SKU: 409-8850MMF10 Categories: , Tags: ,
Vision 409 wheel features size 18" x 8.5", Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap finish, 5×150 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Machined, Silver Silver / Black Center Cap-Milled Machined Cap
  • Bolt Pattern: 5×150
  • Offset: +10mm