SKU: 405-2987BZSBL12
Vision 405 20×9 8×180 +12 Bronze
Bronze, Satin Vision 405 wheels. ET12
Availability: 6 in stock
SKU: 405-2987BZSBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 20" x 9", Bronze, Satin Bronze finish, 8×180 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 8×180
  • Offset: +12mm