SKU: 405-20073GBMS-25
Vision 405 20×10 5×127 -25 Black
Black, Gloss Vision 405 wheels. ET-25
Availability: 25 in stock
SKU: 405-20073GBMS-25 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 20" x 10", Black, Gloss Black / Milled Spoke finish, 5×127 bolt pattern, -25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10"