SKU: 405-8936BZSBL12
Vision 405 18×9 6×135 +12 Bronze
Bronze, Satin Vision 405 wheels. ET12
Availability: 39 in stock
SKU: 405-8936BZSBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 18" x 9", Bronze, Satin Bronze finish, 6×135 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Bronze, Satin Bronze
  • Bolt Pattern: 6×135
  • Offset: +12mm