SKU: 405-7973GRGBL12
Vision 405 17×9 5×127 +12 Red
Gloss, Red Vision 405 wheels. ET12
Availability: 22 in stock
SKU: 405-7973GRGBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 17" x 9", Gloss, Red Red / Black Lip finish, 5×127 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Gloss, Red Red / Black Lip
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +12mm