SKU: 405H7810GRGBL30
Vision 405 17×8 5×110 +30 Red
Gloss, Red Vision 405 wheels. ET30
Availability: 20 in stock
SKU: 405H7810GRGBL30 Categories: , Tags: ,
Vision 405 wheel features size 17" x 8", Gloss, Red / Black Lip finish, +30mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 8"
  • Finish: Gloss, Red / Black Lip
  • Offset: +30mm