SKU: 403-8987SB-18
Vision 403 18×9.5 8×180 -18 Black
Vision Wheel – 18″ x 9.5″
Availability: 40 in stock
SKU: 403-8987SB-18 Categories: , Tags: ,
Vision 403 wheel features size 18" x 9.5", Black, Satin Black finish, 8×180 bolt pattern, -18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9.5"