SKU: 402-2973C10
Vision 402 20×9 5×127 +10 Chrome
Vision Wheel – 20″ x 9″
Availability: 27 in stock
SKU: 402-2973C10 Categories: , Tags: ,
Vision 402 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, 5×127 bolt pattern, +10mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +10mm