SKU: 402-20073RTMS-25
Vision 402 20×10 5×127 -25 Red
Shop Vision 402 in Red Tint / Milled Spokes finish, 20″ x 10″, -25mm offset.
Availability: 4 in stock
SKU: 402-20073RTMS-25 Categories: , Tags: ,
Vision 402 wheel features size 20" x 10", Red Tint / Milled Spokes finish, -25mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 10"