SKU: 402-8973GBMF12
Vision 402 18×9 5×127 +12 Black
Vision Wheel – 18″ x 9″
Availability: 22 in stock
SKU: 402-8973GBMF12 Categories: , Tags: ,
Vision 402 wheel features size 18" x 9", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 5×127 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 5×127
  • Offset: +12mm