SKU: 375H8883GBMF18
Vision 375 18×8.5 6×139.7 +18 Black
Black, Gloss Vision 375 wheels. ET18
Availability: 9 in stock
SKU: 375H8883GBMF18 Categories: , Tags: ,
Vision 375 wheel features size 18" x 8.5", Black, Gloss Black / Machined Face finish, 6×139.7 bolt pattern, +18mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 18" x 8.5"
  • Finish: Black, Gloss Black / Machined Face
  • Bolt Pattern: 6×139.7
  • Offset: +18mm