SKU: 361-2987GBMS12
Vision 361 20×9 8×180 +12 Black
Black, Gloss Vision 361 wheels. ET12
Availability: 399 in stock
SKU: 361-2987GBMS12 Categories: , Tags: ,
Vision 361 wheel features size 20" x 9", Black, Gloss Black / Milled Spokes finish, 8×180 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Gloss Black / Milled Spokes
  • Bolt Pattern: 8×180
  • Offset: +12mm