SKU: 361-2985C12
Vision 361 20×9 5×139.7 +12 Chrome
Chrome Vision 361 wheels. ET12
Availability: 4 in stock
SKU: 361-2985C12 Categories: , Tags: ,
Vision 361 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, 5×139.7 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 5×139.7
  • Offset: +12mm