SKU: 360-2981C12
Vision 360 20×9 8×165.1 +12 Chrome
Chrome Vision 360 wheels. ET12
Availability: 23 in stock
SKU: 360-2981C12 Categories: , Tags: ,
Vision 360 wheel features size 20" x 9", Chrome finish, 8×165.1 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Chrome
  • Bolt Pattern: 8×165.1
  • Offset: +12mm