SKU: 354-7950SGBL12
Vision 354 Manx 2 SGBL 17×9 5×150 +12 Gray
Satin Vision 354 wheels. ET12
Availability: 34 in stock
SKU: 354-7950SGBL12 Categories: , Tags: ,
Vision 354 Manx 2 SGBL wheel features size 17" x 9", Satin Grey finish, 5×150 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 17" x 9"
  • Finish: Satin Grey
  • Bolt Pattern: 5×150
  • Offset: +12mm