SKU: 354-2950SB12
Vision 354 Manx 2 SB 20×9 5×150 +12 Black
Black, Satin Vision 354 wheels. ET12
Availability: 299 in stock
SKU: 354-2950SB12 Categories: , Tags: ,
Vision 354 Manx 2 SB wheel features size 20" x 9", Black, Satin Black finish, 5×150 bolt pattern, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Satin Black
  • Bolt Pattern: 5×150
  • Offset: +12mm