SKU: 353-2987MB12
Vision 353 20×9 8×180 +12 Black
Black, Matte Vision 353 wheels. ET12
Availability: 2 in stock
SKU: 353-2987MB12 Categories: , Tags: ,
Vision 353 wheel features size 20" x 9", Black, Matte finish, +12mm offset.
Wheel Specifications
  • Size: 20" x 9"
  • Finish: Black, Matte
  • Offset: +12mm